Home » Toekomst » Logistieke Roadshow 2021

Logistieke Roadshow 2021

De Logistieke Roadshow trekt langs scholen in de Logistics Valley. Het doel is leerlingen van het VMBO en praktijkonderwijs te enthousiasmeren voor de logistieke sector.

In 2020 bezocht de organisatie van de Roadshow 12 scholen en bijna 500 leerlingen in regio Nijmegen.

In 2021 wordt de roadshow uitgebreid met de andere hotspots. De Roadshow is te volgen door Logistics Valley:
27 september t/m 1 oktober in regio Nijmegen
4 oktober t/m 8 oktober in regio Rivierenland
11 oktober t/m 15 oktober in regio Liemers Achterhoek
De organisatie is in handen van de ROC’s.

Om de editie van 2021 nóg aansprekender te maken voor deze doelgroep, is voor komend jaar het thema ‘faciliteer een festival’ gekozen.

Zo zetten leerlingen een pallet klaar voor de festival bar, puzzelen ze met rijplaten, maken ze de optimale artiestenplanning en gaan ze op zoek naar de sleutel in de escape room. In de challenges ervaren deelnemers wat er allemaal komt kijken bij een logistiek beroep. Daarnaast zijn er mooie prijzen te winnen voor de teams die op kwaliteit en snelheid het beste presteerden.

In 2022 zal een volgende editie worden georganiseerd met een nieuw thema.

Nieuws over toekomst

Lees het laatste nieuws over het thema toekomst.

Kennis delen we graag, want daar worden we allemaal sterker van. In onze kennisbank met nieuwsbrieven en artikelen vindt u allerlei waardevolle informatie.

BERICHT

Gelreport: Gelderse binnenhavens bundelen krachten

De havens van Arnhem en Nijmegen werken operationeel al een tijd samen. “Ze hebben één groep havenmeesters en hetzelfde havenmanagementsysteem”, zegt Quinten Hendriks, projectleider Mobiliteit, logistiek en goederenvervoer bij provincie Gelderland

TPN_West_Luchtfotografie-22 haven-min

Artikelen over toekomst

Top artikelen over het thema toekomst.

Toekomst

ARTIKEL

Logistics Valley: logistieke vakschool Rivierenland

Logistics Valley Rivierenland heeft dit jaar veel activiteiten voor en met ondernemers. Dat werd duidelijk tijdens het Logistiek Café op Medel van 28 januari. Speerpunt: werven van nieuwe medewerkers voor de 85 partnerbedrijven.

Toekomst

ARTIKEL

De Liemers mikt op toekomstbestendige logistiek, niet op nog meer blokkendozen

De Liemers mikt op toekomstbestendige logistiek, niet op nog meer blokkendozen. De Gelderlander 29-11-24