Home » Nieuws Nijmegen » Jaarlijkse bijeenkomst wethouders regio Nijmegen

Bijeenkomst

Jaarlijks treffen wethouders Nijmegen

Half november heeft het bestuur van Logistics Valley Regio Nijmegen de wethouders Economie uit de gemeenten Nijmegen, Lingewaard, Beuningen, Wijchen, Overbetuwe, Berg en Dal en Heumen uitgenodigd voor het jaarlijkse wethoudersoverleg.

Door de bestuursleden en projectmanager van LVRN is een terugblik gegeven op de activiteiten en thema’s die in 2023 centraal hebben gestaan, zoals Carbon Footprint, Logistieke Roadshows, ZE-truck en de netwerk-ontbijtbijeenkomsten.

Vervolgens zijn de contouren geschetst van de ambities voor de komende jaren, waarbij nauw wordt samengewerkt met belangrijke stakeholders, zoals gemeenten, de HAN, Provincie en OostNL. In het eerste nieuwsbericht staat een link naar het volledige ambitiedocument. Momenteel wordt een vertaalslag gemaakt naar een programma met activiteiten.

We kunnen terugkijken op een geslaagde bijeenkomst met betrokken wethouders.

Nijmegen nieuws

Lees het laatste nieuws uit de regio Nijmegen.

Kennis delen we graag, want daar worden we allemaal sterker van. In onze kennisbank met nieuwsbrieven en artikelen vindt u allerlei waardevolle informatie.

BERICHT

Vakschool Logistiek Regio Nijmegen krijgt steeds meer vorm

Home » Nieuws Nijmegen » Jaarlijkse bijeenkomst wethouders regio Nijmegen Samen bouwen aan logistiek talent van morgen   De ontwikkeling van de Vakschool Logistiek Regio Nijmegen is in volle gang. Wat begon [...]
1

BERICHT

UWV en WerkBedrijf Rijk van Nijmegen denken in kansen

Home » Nieuws Nijmegen » Jaarlijkse bijeenkomst wethouders regio Nijmegen Gemotiveerde werkzoekenden én gunstige regelingen: wie wil dat niet?   Er zijn veel verschillende regelingen en subsidietrajecten om werkzoekenden en [...]
UWV en werkbedrijf verkleind

Artikelen uit Nijmegen

Top artikelen uit de regio Nijmegen.