Logistiek Debat 2027

In gesprek met de Provinciale Politiek

In aanloop naar de Provinciale Statenverkiezingen van 2027 organiseert Logistics Valley opnieuw het Logistiek Debat.

Sinds de eerste editie in 2019 brengt het Logistiek Debat politiek en logistiek ondernemers samen om in gesprek te gaan over de kansen, uitdagingen en toekomst van de logistieke sector in Gelderland. Tijdens eerdere edities bleek dat politieke partijen op veel onderwerpen dezelfde ambities delen. De uitdaging zit vooral in het vertalen van die ambities naar concrete, uitvoerbare oplossingen. Wat is daarvoor nodig vanuit de politiek én het bedrijfsleven?

Het Logistiek Debat 2027 draait dan ook om meer dan alleen politieke standpunten. De dialoog tussen politiek en ondernemers staat centraal. Er is volop ruimte om vragen te stellen, praktijkervaringen te delen en met elkaar te bespreken wat nodig is om de logistieke sector toekomstbestendig te houden.

Het debat wordt ook dit jaar geleid door Jan Bart Wilschut. Hij is politicoloog, voormalig directeur van Regio Achterhoek en ervaren debatleider. Met zijn kennis van politiek en regionale ontwikkelingen leidt hij regelmatig politieke debatten.

 

Locatie: GelreDome Arnhem

 

Tijdsindeling

07.00 – 07.20 Inloop en ontbijt
07.30 Welkom
07.40 Plenaire opening
08.00 Start programma
08.55  Afsluiting
09.05 – 09.30 Gelegenheid tot napraten

Bekijk hier de aftermovie van het Logistiek Debat 2023

 

Voor de invulling van het programma, kijken wij ook naar de vragen vanuit de ondernemers. Meld je aan en praat mee!

Naam
Ik ben bekend met Logistics Valley

Datum

03 mrt    
08:00 - 10:00

Regio

Logistics Valley